Khloe Kardashian: Oğlumun babasının erkek kardeşim olması ihtimalinden korkuyordum

T24 Dış Haberler

Khloe Kardashian, oğlu Tatum’un kardeşi Rob Kardashian’a çok benzediğini fark ettikten sonra dehşete kapıldığını söyledi. 

Oğlu Tatum’un, erkek kardeşi ile olan benzerliğinin biyolojik babasını sorgulamasına neden olduğunu itiraf eden Kardashian, oğluna taşıyıcı anne yoluyla kavuşmuştu. 

Khloe Kardashian, “Oğlum tıpkı erkek kardeşime benziyordu. Erkek kardeşim bu dünyada en sevdiğim insanlardan biridir ancak dehşete kapıldım. Oğlum bir buçuk yaşında ve alaycı bir çocuk. Babamın ve kardeşimin de aynı onunki gibi çılgın bir mizah anlayışı vardı. Tatum’da da babamın parıltıları var. Bu çok tuhaf bir şey diye düşünüyorum” diye konuştu. 

Doktorunun, herkesten çok Rob’a benzediğini ve oğlu olabileceğini söyleyerek şaka yaptığı anlatan Khloe, her ihtimale karşı eski partnerinden birden fazla kez babalık testi yaptırmasını istediğini açıkladı.

Kardashian, “O bir tüp bebek olduğu ve taşıyıcı anneden dünyaya geldiği için Rob’a hiç bir yere sperm bağışladın mı diye sorduğumu hatırlıyorum. Tristan’a Tatum için üç DNA testi yaptırdım. Çok kırılmıştı” açıklamasında bulundu. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir